O prototypů | Materialise Czech Republic

O prototypů

Ve společnosti Materialise nevyrábíme pouze prototypy. Snažíme se přidat do vašeho konstrukčního procesu skutečnou hodnotu. Náš odborný tým vám nabízí nejmodernější řešení v rámci nejkomplexnějšího souboru technologií, materiálů a konečných úprav na světě. Věříme, že každý konstruktér by měl mít snadný přístup k ověření konstrukce, které odpovídá realitě. 

 

Osvědčená řešení

Řešení rychlé zakázkové výroby prototypů pro všechny vaše aplikace

Potřebujete rychle model, abyste mohli prezentovat svůj návrh? Chcete začít s marketingem dříve, než je váš výrobek připraven? Potřebujete modely pro testování tvaru a montáže nebo malý počet kusů pro testování trhu? Společnost Materialise nabízí kompletní řadu technologií rychlé výroby prototypů, které vám pomohou vytvořit váš model ve 3D. Provedeme důkladnou analýzu vašeho projektu, abychom zjistili, která technologie rychlé výroby prototypů je nejlepším řešením pro vaši aplikaci. Spolehněte se na odborné znalosti týmu společnosti Materialise při přípravě souborů, výběru technologie, volbě materiálu a konečné povrchové úpravě.

„Společnost Materialise nám nabízí řešení výroby prototypů a malých sérií přizpůsobená našim specifickým požadavkům. Oceňujeme jejich dostupnost, flexibilitu a rychlost reakce. V kontextu rychlé výroby prototypů jsou tato kritéria nepostradatelná.“ Ludovic Chaillou, vedoucí prototypové dílny Renault Trucks

Kontaktujte náš tým zkušených projektových manažerů nebo zadejte poptávku on-line

Odborné poradenství

Optimalizujte svou konstrukci pomocí fyzických prototypů už během konstrukčního procesu

Rychlá výroba prototypů se stala při konstrukci výrobku nepostradatelnou. Reálné představení vaší konstrukce umožňuje, společně s počítačovou vizualizací, plně prozkoumat silné a slabé stránky vašeho výrobku. Sledováním a fyzickým kontaktem se skutečným modelem můžete lépe identifikovat oblasti svého výrobku, které vyžadují zlepšení. Dokonce vás může inspirovat k novým řešením.

„Neměl jsem žádnou zkušenost s přípravou souborů pro 3D tisk. Společnost Materialise mi pomohla ve všech směrech. Byla to velká pomoc! Vlastně převzali starost o veškeré úpravy souborů, zatímco jsem se soustředil na další kroky svého projektu. Kromě toho společnost Materialise předložila několik návrhů na zlepšení konstrukce.“ Philippe Debnicki, zakladatel a generální ředitel, Agecom

 

Snadný přístup

Zadávání poptávek a objednávky on-line 24 hod. denně, 7 dní v týdnu

Potřebujete pomoci při rozhodování o nejlepších řešeních svých projektů? Kontaktujte některého z našich projektových manažerů. Rádi vám pomohou zvolit správnou technologii, materiál a zpracování, jež potřebujete. Pokud už víte, co chcete, ušetřete čas a použijte rychlou a pohodlnou službu OnSite k zadání poptávky a objednání svých prototypů (on-line 24 hodin denně, 7 dní v týdnu). Zadání poptávky vám zabere asi 30 sekund. Prostě se jen přihlásíte, projdete si své soubory a zvolíte příslušnou technologii a materiál. Po zadání a potvrzení je objednávka automaticky zadána do výroby. Kromě nástroje pro zadávání poptávek a objednávek nabízí tato internetová stránka mnoho dalších služeb a výhod: 10% slevu na každou objednávku, zabezpečený upload velkých souborů, sledování objednávky a zásilky. Vyzkoušejte na www.materialiseonsite.com.

„V kombinaci se službou dodání do dalšího dne Next Day nám stačí jen pár kliknutí tlačítkem myši, abychom zjistili náklady na výzkum a vývoj rychlé výroby prototypů. Můžete snadno změnit materiál nebo konečnou úpravu v souladu se svými potřebami.“ Matej Pahor, strojní inženýr výzkumného a vývojového oddělení, EMA d.o.o.