Prototyping | Materialise Czech Republic
Osvědčená řešení
Snadný Přístup
Odborné Poradenství
Řešení rychlé zakázkové výroby prototypů pro všechny vaše aplikace

Potřebujete rychle model, abyste mohli prezentovat svůj návrh? Chcete začít s marketingem dříve, než je váš výrobek připraven? Potřebujete modely pro testování tvaru a montáže nebo malý počet kusů pro testování trhu? Společnost Materialise nabízí kompletní řadu technologií rychlé výroby prototypů, které vám pomohou vytvořit váš model ve 3D. Provedeme důkladnou analýzu vašeho projektu, abychom zjistili, která technologie rychlé výroby prototypů je nejlepším řešením pro vaši aplikaci. Spolehněte se na odborné znalosti týmu společnosti Materialise při přípravě souborů, výběru technologie, volbě materiálu a konečné povrchové úpravě.

Zadávání poptávek a objednávky on-line 24 hod. denně, 7 dní v týdnu

Potřebujete pomoci při rozhodování o nejlepších řešeních svých projektů? Kontaktujte některého z našich projektových manažerů. Rádi vám pomohou zvolit správnou technologii, materiál a zpracování, jež potřebujete. Pokud už víte, co chcete, ušetřete čas a použijte rychlou a pohodlnou službu OnSite k zadání poptávky a objednání svých prototypů (on-line 24 hodin denně, 7 dní v týdnu). Zadání poptávky vám zabere asi 30 sekund. Prostě se jen přihlásíte, projdete si své soubory a zvolíte příslušnou technologii a materiál. Po zadání a potvrzení je objednávka automaticky zadána do výroby. Kromě nástroje pro zadávání poptávek a objednávek nabízí tato internetová stránka mnoho dalších služeb a výhod: 10% slevu na každou objednávku, zabezpečený upload velkých souborů, sledování objednávky a zásilky. Vyzkoušejte na www.materialiseonsite.com

Optimalizujte svou konstrukci pomocí fyzických prototypů už během konstrukčního procesu

Rychlá výroba prototypů se stala při konstrukci výrobku nepostradatelnou. Reálné představení vaší konstrukce umožňuje, společně s počítačovou vizualizací, plně prozkoumat silné a slabé stránky vašeho výrobku. Sledováním a fyzickým kontaktem se skutečným modelem můžete lépe identifikovat oblasti svého výrobku, které vyžadují zlepšení. Dokonce vás může inspirovat k novým řešením.

Vítejte ve výrobě prototypů

Ve společnosti Materialise nevyrábíme pouze prototypy. Snažíme se přidat do vašeho konstrukčního procesu skutečnou hodnotu. Náš odborný tým vám nabízí nejmodernější řešení v rámci nejkomplexnějšího souboru technologií, materiálů a konečných úprav na světě.Věříme, že každý konstruktér by měl mít snadný přístup k ověření konstrukce, které se blíží realitě víc než kdykoliv předtím.

Kontaktujte nás > nebo Zadejte poptávku on-line >

Spuštění projektu LIFESAVER M1: Dodává zdravou pitnou vodu
Společnost Materialise pomáhá inženýrům společnosti Jaguar realizovat studii vozidla CX-75
Rekonstrukce lázní ve Spa. Navržená společností Archi.des, vytištěná ve společnosti Materialise