Manufacturing | Materialise Czech Republic
Certifikovaná výroba
Tréninkový Partner
Kreativní inženýrství
Našli jste nejmodernější podnik pro doplňkovou výrobu

Vy od výrobce očekáváte spolehlivost, kvalitu a efektivitu. A my, společnost Materialise, dodržujeme ta nejnáročnější výrobní kritéria. Společnost Materialise disponuje největší výrobní kapacitou pro doplňkovou výrobu na světě umístěnou v jedné lokalitě a chápe tyto technologie jako skutečné výrobní metody. Jsme držiteli certifikátu podle normy ISO 9001 a poskytujeme výrobu zdravotnických prostředků certifikovanou podle normy ISO 13485. Díky 22 letům zkušeností s výrobou nabízí společnost Materialise prověřené výrobní standardy. Výrobní projekty společnosti Materialise probíhají podle stanovených postupů, čímž je zajištěno, že každý jednotlivý díl splňuje vaše požadavky.

 

Pojďme společně najít příležitosti k doplňkové výrobě ve vaší obchodní oblasti

Doplňková výroba vám nabízí unikátní způsob komplexního řešení konstrukčních úkolů. A co to znamená pro vás a vaši obchodní činnost? Jaké jsou vaše nejtěžší konstrukční úkoly? Jak je dokáže řešit a vylepšit doplňková výroba? Protože každá branže je jiná, klíčovým úkolem je přesně definovat příležitosti, ve kterých může doplňková výroba přidat vaší konstrukci skutečnou hodnotu. Pojďte společně s firmou Materialise těžit ze spojení svých i našich zkušeností, znalostí a kreativity. Ponořme se společně do vaší reality a podívejme se na ni z pohledu doplňkové výroby.

Setkejte se s týmem našich inženýrů zaměřených na konstrukci v doplňkové výrobě

Přeměna návrhů nových výrobků do vodotěsných konstrukcí pro specifické výrobní technologie je jedním z nejnáročnějších úkolů, které musejí konstruktéři zvládnout. Každá výrobní technologie má svá pravidla a čím více zkušeností máte s jejich používáním, tím více ze své konstrukce získáte.Díky velkému stupni konstrukční volnosti představuje doplňková výroba nový způsob konstrukčního myšlení. Náš tým kreativních inženýrů ví, jak navrhnout konstrukci pro doplňkovou výrobu. Pokud skutečně chcete získat maximum z technologií, zapojte nás do konstrukční fáze. Jako solidní konstrukční partner se k vám nejen připojíme při hledání neprozkoumaných příležitostí, ale také je proměníme v konkrétní výsledky.

Vítejte ve výrobě

Společnost Materialise se snaží podporovat každého konstruktéra při řešení náročných problémů. Doplňková výroba poskytuje volnost konstrukce, pokud potřebujete přidat další funkci výrobku, vyrobit pouze omezenou sérii či potřebujete-li zamezit přístupu tepla, vody nebo vzduchu. Jako solidní konstrukční partner se s vámi spojíme, pomůžeme vám při hledání neprozkoumaných příležitostí a proměníme je ve hmatatelné výsledky.

> Kontaktujte svého partnera pro výrobu

 

Pinovo a Materialise: Uvádění 3D tištěných součástí do provozu v náročném prostředí
Areion společnosti Formula Group T: První závodní automobil na světě vyrobený metodou 3D tisku
Kryty ručních 3D skenerů Nikon vyrobené v doplňkové výrobě